Основний напрямок роботи "Творчої Криївки" - це організація реабілітаційних заїздів для ветеранів АТО і волонтерів. Робота з учасниками побудована на основі унікальної методики, розробленої живописцем, арт-терапевтом, волонтером Віталіною Масловою. Її особливість полягає у комплексному підході до кожної людини.

Реабілітація передбачає роботу на різних планах. На заїздах з бійцями працюють психологи і тілес


Але заїзди творчої реабілітації - не єдиний напрямок діяльності організації. Крім цього, "Творча Криївка" реалізовує інші цікаві і корисні проекти:
ні терапевти, живописці та інші фахівці. Завдяки "творчій реаблітації" бійці позбавляються наслідків травм та шокових переживань, які їм довелося пережити  під час війни. Знімаючи напруження та гармонізуючи роботу всього організму, спеціалісти допомагають відкрити доступ до власних ресурсів. Людина починаєте вірити в себе, усвідомлює свою унікальність.

  • створення стаціонарного Центру творчої реабілітації та оздоровчого відпочинку в Карпатах "Бережниця";
  • "Гостина для родини" - відпочинок оздоровлюючого характеру для бійців і членів їхніх родин;
  • "Я - Ти - Ми" - заходи соціальної адаптації, що проводяться у великих містах;
  • майстер-класи, які допомагають познайомити бійців АТО і волонтерів з мистецтвом і різними видами ремесел;
  • "Жіноче коло" - підтримка дружин і матерів бійців;
  • "Портрет бійця", "Мандрівки Творчої Криївки" - організація виставок, під час яких можна познайомитися з роботами, створеними бійцями та волонтерами, а такж придбати їх для підтримки проекту.

"Творча Криївка" не є закостенілою структурою. Ми відкриті до нових знайомств і проектів. Якщо у вас є ідеї, які здатні лягти в площину творчої реабілітації, діліться своїми думками! Ми зацікавлені в розвитку і поширенні свої діяльності!