В 2019 році "Творча Криївка" розпочинає новий проект, який є новим етапом в підтримці учасників війни на Донбасі - як ветеранів війни, так і діючих військовослужбовців.

Це проект "Мистецькі резиденції для бійців". Його особливість в тому, що кожна з резиденцій (а їх заплановано провести чотири) дає можливість групі воїнів заглибитися в мистецький процес. Кожною з чотирьох резиденцій керують учасники АТО, які самі колись приїжджали до нас на заїзди творочї реабілітації, а на сьогодні активно самореалізуються в одному з мистецтв.

Впродовж ТЕАТРАЛЬНОЇ резиденції на основі особистих історій учасників буде створено документальну виставу, яку зможуть побачити глядачі в Івано-Франківську, Києві, Львові, Дніпрі. Керівник резиденції - актор театру та кіно, доброволець, Олег Шульга (Дніпро). В проекті задіяно режисерів Євгена Степаненка (Київ, воював в 2014-2016 роках, режисер та телеведучий), Лауру Чаупале (Рига, Латвія, брала участь як митець-волонтер в заїздах творчої реабілітації), хореографа Олену Репулову (Дніпро). Наразі пройшли кастинги ми відібрали учасників цього проекту.

Під час ЛІТЕРАТУРНОЇ резиденції група бійців матиме нагоду удосконалити власні письменницькі здібності під менторською опікою відомих українських письменників: Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Сергія Жадана; до роботи підключаться письменники-атовці, зокрема Олександр Петров. Керує резиденцією письменник та учасник війни Василь Піддубний, голова творчої комісії - Світлана Поваляєва.