3 березня 2019 року відбувся святковий вечір та благодійний концерт Тараса Компаніченка та "Хореї козацької",  присвячений п'ятій річниці з початку роботи "Творчої Криївки". Вів вечір відомий актор, доброволець Олег Шульга - колись він приїхав як боєць на реабілітацію до Карпат, а сьогодні очолює один з нових проектів "Творчої Криївки" - "театральну резиденцію для бійців".

Під час вечора гості, які не вміщалися в польську залу кнайп-клубу "Купідон", мали можливість переглянути авторські відеороботи Андрія Шарапи (за участі бійців та волонтерів), почути відгуки воїнів-учасників реабілітаційних заїздів, придбати картини бійців на тихому аукціоні.

Головною подією вечора був фантастичний виступ "Хореї козацької" під керівництвом Тараса Компаніченка, всі присутні отримали неймовірні враження.

"Многая літа!" - співали всі присутні. На завершення вечора відбулося два сюрпризи: всіх гостей пригостили тортом від ветеранської кондитерської "Бородатий татко" та ми мали нагоду привітати Олега Шульгу з врученням йому нагороди за кращу чоловічу роль в іноземному фільмі - її привіз для Олега з Лондона режисер Заза Буадзе та вручив в кінці нашого святкового вечора.